Všechno o čem dokážete snít, můžete mít!

Duben 2012

Vyrob si Lapač snů

29. dubna 2012 v 20:45 | Fearnie |  Tajemné články!
Potřeby:
  • vrbová větvička
  • malý, hladký kamínek
  • vteřinové lepidlo
  • jakoukoliv bavlnku
  • korálky
  • 6 pírek
  • provázek
  • 2 kůžičky na krk
  • jehla
Postup:
Vrbovou větvičku ohněte tak aby se sní vytvořil kruh. Konec svažte k sobě provázkem. Kruh omotejte
kůžičkou tak, aby neprosvítala vrbová větev pod ní. Navlékněte bavlnku na jehlu a propíchněte kůži. Postupně v kruhu natáhněte síťku. Jednotlivé konce sítky přivažte ke kruhu a do prostřed sítky nalepte (nebo nějak připevněte, přivažte) vteřinovým lepidlem kamínek. Z pírek udělejte svazky po dvou a na každý navlečte korálek, aby vám vznikly tři páry. Ty pak přivažte provázkem či kůžičkou k dolní části kruhu tak, jak to vidíte na obrázku.
K horní části kruhu si přivažte kůžičku tak,aby vzniklo poutko. Pověste na postel. Odteď jste chráněni, a to svými vlastními kouzly!
Zdroj: tady

Pentagram

29. dubna 2012 v 20:32 | Fearnie |  Tajemné články!

Znakem, který nejvíce reprezentuje magii, je pentagram. Jedná se o pěticípou nevyplněnou hvězdu, jejíž jednotlivé strany se navzájem prolínají. Symbolizuje "pět údů člověka" (2×ruce, 2×nohy a hlavu). Označuje také mystický pátý element akášu (vedle ohně, země, vzduchu a vody). Pentagram postavený na jeden vrchol je známý jako symbol, který (zne)užívá černá magie; původně ovšem značil vyšší stupeň zasvěcení.
Pěticípá hvězda, významné magické znamení, zvané "planoucí hvězda mágů" nebo také "muří noha", současně silný pantakl, který jako kondenzátor magických fluid poskytuje magiku, jenž jej nosí na prsou nakreslený červenou barvou na panenském pergamenu, nejvyšší ochranu (jeho trujúhelníkové prvky představují čtyři živly a duchovnost. Toto zdvojení zase symbolizuje moc spoutat nebo zapudit zlé duchy). Rozlišuje se pentagram bílé a černé magie: Pentagram bílé magie obsahuje zakreslenou postavu člověka s rozpjatýma rukama, pentagram černé magie je obrácený pentagram magie bílé se zakreslenou hlavou mendeského kozla sabatu.
Velký magický pentagram je opsán božským jménem Tetragrammaton, případně hebrejskýmy písmeny jod-hé-vau-hé (JHVH) Esoterně je pentagram symbolem mikrokosmu, tj. člověka. Hojně byl zobrazován na řeckých mincích a v současné době je symbolem řádu zednářských lóží a hermetických společenství. Ve Skandinávii se pentagram kreslil na dveře jako ochrana proti Ďáblovi a Trollům. V Pythagorejském mysticismu symbolizuje pentagram lidské bytí. Horní cíp je hava, další pak ruce a nohy.

zdroj: tady

Vyvolávání duchů

29. dubna 2012 v 20:16 | Fearnie |  Tajemné články!
Varování !
Vyvolávání duchů není žádná obyčejná hra. Je to souboj s duchy zemřelých. Může se stát, že se ti vše vymkne z ruky a ty už se pak do smrti nezbavíš duchů, kteří ti budou otravovat život, v horším případě i tvoje zdraví. Proto si dobře všechno rozmysli, než si začneš pohrávat s něčím, co je zcela mimo naše chápání! Uvědom si, že existují věci, které nikdo z nás smrtelných nemůže ovlivnit! Jsou také zlí duchové, kteří odolají jakémukoliv zaříkání! A ještě něco - pokud nebudeš skutečně věřit, nikdy se ti vyvolávání nepodaří !

Co budeš potřebovat?
* svíčky ( kolik jen chceš ) , stolek , popřípadě i desku s písmeny nebo třeba jen sklenici , pro případ nouze růženec , kříž z dubového dřeva ovázaný rudou nití atd.
* V zatemněné místnosti se sedněte dokola kolem stolku. V místnosti mohou svítit pouze svíčky. Pak zavřete na chvíli oči a jen tak relaxujte. Snažte se nemyslet na nic určitého. Připravte svou mysl na nepochopitelné zážitky. Pak se dohodněte, jaké bude vaše znamení. Může to být třeba bouchání nohy od stolku, nebo pohyb sklenicí. Pokud máte desku s písmeny, položte na ni jakýkoliv předmět. Vyvolaný duch bude předmětem hýbat a ukazovat na jednotlivá písmena. Pak ještě musíte zvolit mluvčího, který ducha vyvolá. Také se domluvte, koho budete vyvolávat ( bylo by dobré zvolit nekonfliktní osobu ). Položte ruce na stůl tak, aby se dotýkaly malíčky vedle sedících osob. Také se musí dotýkat oba palce. Soustřeďte své myšlenky na ducha, kterého vyvoláváte. Vyvolávání je v tomto případě jednoduché - postačí věty typu ,, DUCHU MÉ ZEMŘELÉ BABIČKY , VYVOLÁVÁM TĚ V TUTO POZDNÍ HODINU. ZJEV SE NÁM A OZŘEJMI NĚKTERÉ SKUTEČNOSTI , KTERÉ JSOU NÁM UTAJENÉ! " Nemusí to znít přesně takto, ale jakkoliv podobně. Pak už se jen zeptejte, jestli je v místnosti, a pokud odpoví kladně, můžete se ho ptát, na co vás napadne. POZOR! Nikdy nezapomeňte na konci seance ducha zase odvolat . Postačí jednoduchá větička - ,, DUCHU , DĚKUJEME TI ZA POMOC, KTEROU JSI NÁM POSKYTL A TEĎ SE VRAŤ, KAM NÁLEŽÍŠ. ODVOLÁVÁME TĚ Z NAŠEHO SVĚTA, A PROTO SE JIŽ MEZI NÁS SMRTELNÉ NEVRACEJ ! " opět to nemusí znít přesně...

Zdroj: tadyVítá vás Fearnie!

29. dubna 2012 v 15:19 | Fearnie |  Tajemný Deník
Ahoj. Jistě znáte spousty tajuplných a magický blogů a tohle je jeden z dalších. Abych se představila, tak mé pravé jméno je Antonie. Mám 14 let a jdu si za svým názorem. Nejsem zrovna na pořádek stavěná, ale učím se. Tajemno, magii a kouzla miluji. Proto jsem založila tento blog. Budou tady moje tajemné zápisy, fotky, ale také přběhy, které napíšu. Klidně zveřejním i váš příběh! :)
Teď jako základ - udělali by jste mi někdo desing? Řekla bych vám, jak si ho představuji :) .

Jinak kdo chce, můj blog, který mám 4 roky: antonie.blog.cz

Doufám, že se vám tady bude líbit. Vaše Fearnie