Všechno o čem dokážete snít, můžete mít!

Říjen 2012

Dotazník č. 1

7. října 2012 v 13:33 | Fearnie |  Tajemné články!
Ahoj, je tady první dotazník, ve kterém můžete napsat názor na tenhle blog! Takových dotazníků bude postupně více, moc mě zajímá váš názor. Pls vyplnte: ZDE!

Díky, vaše Fearnie....

1.kapitola - 1980 - rok blaha, ale i neblaha 1/2 část

5. října 2012 v 16:17 | Fearnie |  Vyber si: budoucnost x minulost
Ahoj zdraví vás vaše milovaná Fearnie. :) Asi před rokem mě napadla taková povídka, no a dnes jsem ji našla v nootebooku a rozhodla se v ní pokračovat. :) Takže dnes vám přináším první část první kapitoly. Nevím, tahle je taková divná, no jsem zvědavá zda to aspoň trochu pochopíte. :)) Pište názory, kritiku... :))
Já a pár mých kamarádů jsme v klubu Modrá kočka .Máme to tady vážně rádi a zrovna dnes má vystoupit Michael Jackson! Pořád nemůžu uvěřit, že TEN Michael bude tady, v takovém zapadákově...

S naší partou tančíme a užíváme si, dokud tady není moc lidí. Vyzvala jsem k tanci Honzu. Je to můj nejlepší kamarád, ale vyzvat mě k tanci, by ho nenapadlo?!? Tančíme a točíme se kolem sebe. Jemně se dotýkáme, ale neřešíme to. K tanci tohle vše patří. JEN k tanci.

Michael doslova ,,skočil" na podium v 8 hodin. Začal písní Smooth criminal a my začali tančit. Moc nás to bavilo, tohle je naše oblíbená píseň. Tančíme a refrén zpíváme s Michaelem.

Po krátké přestávce začala píseň Beat it. Opět se začalo tančit a Michale chodil po podiu a užíval si to s diváky. Byl rád, že se to všem líbí, ale na jeho místě bych se nedivila. Dokázal toho spousty a musí být zvyklý na slávu, no ne?

Michaelovo vystoupení skončilo v 1 hodinu ráno. Bylo nám líto, že musel odejít, ale alespoň jsme získali jeho autogram!

Já a Kristin, má nejlepší kamarádka, jsme odcházely ve 2 hodiny. Ale i to bylo pozdě, protože jsem měla být už ve 2 doma. Ale Kristin mě ukecala a přece jsem ji tam nemohla nechat.

Po cestě jsme stále zpívaly Beat it, Smooth criminal, Thriller a další...

Moje matka mě okřikla, že jdu pozdě. Já ale zaprotestovala: ,, Mami, jsou 2 hodiny a 5 minut. Myslíš si, že mám v zadku torpédo?". Ona to, ale neřešila, dala mi pusu na čelo a odešla spát.

Dnes byl úplněk a tak se mi skvěle usínalo s pohledem z okna....,,Clair!!!!! Vstávej!" křičel můj bráška a třepal mi ramenem. Na to, že má pouze 4 roky, je docela silný. ,,Co?" řekla jsem asi hodně rozespale, protože Dominik o kousek poodstoupil. ,,Co to máš s vlasy, Clair? Musíš se oblíkat do školy." řekl Dominik a tahal za peřinu. Nehodlala jsem se jí vzdát, ale po pěti minutách protestu jsem nakonec vstala. S vlasy? podivila jsem se. Vydala jsem se k zrcadlu.

,,Áááá!" vyjelo ze mě, když jsem spatřila svůj odraz. Měla jsem středně dlouhé vlasy, ale měla jsem je navlněné a připevněné na bok. Takhle je nenosím! Nikdy! Nosím je buď rozpuštěné, nebo prostě v culíku. A hlavně je vždy nosím rovné, nikdy ne navlněné! Chtěla jsem s tím něco udělat, ale do pokoje vešla matka. Stála ve dveřích a pohled jí zůstal na mých vlasech. ,,Mami…" chtěla jsem jí vysvětlit, že za to nemůžu, ale zakoktala jsem se a nezmohla se na slovo. Matka mě, ale nechtěla poslouchat. Za 15 minut na mě naházela oblečení, snídani a další věci, které se obvykle dělají ráno….Ani jsem se nenadála a seděla jsem v lavici ve škole. Najednou se vedle mě posadil Vojta, kluk co se mnou chodí do třídy a do kterého jsem naprosto zblázněná. Má melírované vlasy, trochu delší a nosí je na bok. Má modré oči a obléká se hrozně stylově. On se vážně posadil vedle mě? Dělala jsem, že tam není, je to jen zlý sen! Probudím se a vlasy budu mít krásně rovné, přála jsem si…

Přehled do ,,budoucna"

4. října 2012 v 19:23 | Fearnie |  Tajemné články!
Ahoj, omlouvám se, že tady teď pár dní nebylo. Každou středu mám cvičák se psem. A v úterý a ve čtvrtek mám tréninky Karate. Dnes jsem přišla vyjímečně pozdě - před chvíli. A musím se ještě učit, budu zkoušena z fyziky. :( :D
Tím pádem se chci omluvit sb, oběhnu vás až zítra! :) A kdy bude nějaká povídka? Taky zítra. :))

Toto jen malé oznámení, aby jste mě nezmazali a aby jste věděli co a jak. :)


With love, your Fearnie....

Jak vycvičit draka... Nový nápad? :D

1. října 2012 v 18:53 | Fearnie |  Tajemné články!
Dnes nám zase začala škola - po prodlouženém víkendu. Myslím, že den volna bodl všem. Ať už jste psali další povdíky nebo jste se jen tak flákali.
Jelikož máme novou tv a ta má možnost sledování ve 3D, dívali jsme se dnes na Jak vycvičit draka. Já osobně jsem si nejdříve myslela, že to bude blbost ( Chcete recenzi? ), ale mile mě to překvapilo. Je to naprosto úžasný animovaný film.♥ A Bezzubka? ( drak ) Božíííí. ♥ S tímto mě také napadl nový příběh, kapitolový. Nese název Diamantové oči. Chcete, abych ho zde dávala? :))
A co vy? Z čeho čerpáte inspiraci vy?