Všechno o čem dokážete snít, můžete mít!

Červenec 2013

Recenze - Drakie 2 + 3

2. července 2013 v 14:16 | Fearnie |  Recenze

Sophie Jordanová

- MŮŽE OBSAHOVAT SPILERY...

Po přečtení prvního dílu jsem se okamžitě těšila na druhý. A po druhém na třetí. Je skvělé, že vyšel téměř hned a už byl v knihovně.

Druhý díl se mi hodně líbil. Jacinda si pomalu uvědomovala co je pro ni důležité a co za to stojí. Tamra se po prvé převtělí. Mlhotvorka a drakie, co dští oheň. Dokonalé..

Will se mi líbil od začátku, je milý, hodný a obětavý, ale taky je statečný. Jenže.. Kam se hrabe na Cassiana? Na toho silného, pohotového, rozhodného, krásného kluka. Cassian je protě dokonalost sama. A jacinda to ví, ale jde za svým srdcem a to ukazuje na Willa.

Ve trojce se obejví další ,,bůh". Deghan. Jeho jméno se mi poprvé moc nezamlouvalo. Ale později jsme pochopila, že žádné jinéh se k němu nehodí. Už od začátku jsme věděla, že spolu s Tamrou budou. I když to, jak se políbili uprostřed náměstí mě zaskočilo.

To, že zemřela Miriam.. Bylo mi to líto, ještě takovým způsobem. Ale asi nějaká oběť musela být.. Cassian byl zdrcený, ale on je silný..:)

Konec je úžasný. Jacinda má Willa a nejde svou matku. Dozví se pravdu o otci, aspoň ví, co a jak..

Tuto sérii hodnotím hooodně dobře. Jacinda a její přátelé mi přirosti hodně k srdci, skoro jakobych je znala. Bodejď by ne, když jsem všechno prožívala s nima. :D

Dávám této sérii 9,89 bodů / 10 bodů.

Mé cíle, plány

1. července 2013 v 14:57 | Fearnie |  Tajemný Deník
jo, je to tady. Oficiálně začaly prázdniny. Počasí na to zatím nevypadá, jen chvíli slunce svítí více a chvíli méně.
Naplnop se chci o prázninách věnovat blogu, ale i když budu většinu času pryč, přednastavím články..:)
V poslední době jsem hodně četla a proto čekejte nával recenzí!:):D A také budu hodně psát, připravte se na to. V hlavě by se mi mohlo začít rýsovat něco nového..:D

S láskou vaše Fearnie, těšte se na recenzi Drakie 2 +3 . :*