Všechno o čem dokážete snít, můžete mít!

Zbytečný článek...

9. září 2013 v 19:08 | Fearnie |  Tajemný Deník
Znáte ten pocit, když si připadáte bezcenní? Že na vás nikomu nezáleží? Jo, právě tak se ted cítím. Tento článek nemusíte číst, ani komentovat, jen se potřebuju vypsat a brzo by mi došly volné stránky v deníku...
Máte přátele, důvěřujete jim a oni vás najednou zradí. Proč? Zajímalo by mě, co ti lidé mají za cíl a co ti vidí. Zradit vás. Ublížit vám. Baví je to ? Naplňuje štěstím? Mám toho dost...
Kámoška, které důvěřuju mě zradí a pak ještě píše, že ví, že je to její vina a já jsem na ni moc dobrá a takové kecy. Proč? Když jsem pro ni tak dobrá, asi bych se s ní jinak nebavila ne? Ach jo..
Nemám ráda lidi, co ukazují, že jsou lepší než ostatní. Ale ani ty, co říkají, jaké jsou nuly. Co to je za kraviny???? Každý jsme sice nějaký, ale jsme si rovnocenní! Každý může být nejlepší, ale podcenovat se? Nebo nadřazovat?

  • Vždycky se najdou lidi, kteří ti ublíží, ale ty nesmíš přestat věřit. Jen musíš být víc opatrný, komu uvěříš příště.
Jo, mám přátele kterým můžu věřit, ale.. co když i oni mě podrazí? Co když mě vymění...? Co když.... Bože, je tohle deprese???

Někteří lidé vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou. Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích. My už pak nikdy nejsme stejní.


  • Když ztratíš pravého přítele, oběma se na nějakou chvíli zhroutí svět, když ztratíš přítele, který byl dobrým hercem, svět se hroutí jenom tobě.
Proč je tolik citátů, které pasují na náš život a nikdo jim nevěnuje pozornost? Proč jsou falešní lidé? Někteří lidé si nazaslouží být zrazeni a shozeni na zem. Neumí se zvednout. Já to umím, ale.. Bolí to. Nikomu nepřeju tu bolest...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vera Vera | Web | 11. září 2013 v 16:02 | Reagovat

Zrada bolí, zvlášť od někoho, jako nejlepší kámošky. Taky jsem si tím kdysi prošla...
přesně jsi to vystihla kecy kecy kecy kecy KECY! Já nevím, jestli ti to udělala naschál nebo ne, ani co k tomu pořádně vedlo a jestli je to jenom kvůli tomu, že "jsi pro ni až moc dobrá tak..." nevím, nemohlo to předtím být ani pravé přátelství, protože to se z takového pitomého důvodu neruší...
Každopádně fakt ti přeju a doufám, že se ti to nějak podaří překovat! :) - pusť si nějakou veselou hudbu, to ti pomůže :)

(I když teď už je středa a já vím, že píšu už trochu pozdě...)

http://www.youtube.com/watch?v=RglMIKG0GFw
- tahle písnička mi jednou dost pomohla, když jsem měla depku...(snad je to dobrej odkaz :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama