Všechno o čem dokážete snít, můžete mít!

Recenze - Mezi nebem a zemí 2

17. října 2013 v 15:34 | Fearnie |  Recenze
Za tuto knihu bych chtěla poděkovat nakladatelství Fragment.


Autorka: Stacey Kade
Nakladatelství: Fragment
Počet stran: 208
Překlad: Eva Brožová
Díl: druhý
Knihu jsem si vybrala, protože jsem četla první díl - recenze zde - a podle mě se v něm odehrálo naprosto vše. Proto jsem byla zvědavá, co autorka vymyslí dál.
Will se mi už od prvního dílu nepadl do oka a u druhého tomu nebylo jinak. Ano, je hodný a bere Alonu i přes její povrchní názory, ale mě nezaujal.
Alona - tak to je kapitola sama o sobě. Ovšem nyní ve druhém díle jsem si ji docela i oblíbila. Ukázala mi svou slabost a to já mám na lidech ráda. Stala se tím pro mě zajímavější.
Objevuje se nám také nová postava - Mina. Je médium, stejně jako Will, proto se mu hned začne líbit. Ukazuje mu nové možnosti, co by se ještě mohl dozvědět.
V první polovině knihy mi přišlo, že se až tak nic zásadního nestalo. To se ovšem dorovnává v polovině druhé. Změnilo se vše ve chvíli, kdy se Alona na Willa naštvala a rozhodla se udělat zásadní krok!
To už si ale budete muset přečíst sami! Jedině ještě mohu napsat, že takovýhle konec jsem za žádných okolností od autorky nečekala! Vypadá to, že by možná někdy mohl být další díl, protože jsem moc zvědavá, jak by se příběh odvíjel dál...
Dávám 4 body / 5 bodů. :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama