Všechno o čem dokážete snít, můžete mít!

Recenze - Reset

13. listopadu 2013 v 17:57 | Fearnie |  Recenze
zdoj: google.com
Rychlejší. Silnější. Málo citů. Žádné nemoci.
-Takto krátce by se daly shnout resetí znaky z této knihy. Kdo to ale jsou oni zmiňovaní resti? A kde se vlastně vzali?
-Reset je něco jako oživlá mrtvola. Jsou to lidé (především puberťáci), kteří byli napadeni virem KDH a následně vstali z mrtvých. Každý má své číslo a sílu podle toho, kolik minut po smrti se znovu probudili. Lidé se jich od nepaměti bojí a proto vyvinuli KLEZ, což je ,,Korporace pro lidskou evoluci a zalidnění". Jejich cílem je držet všechny resety na jednom místě a využívat je pro -mnohdy až nesplnitelné- mise.
- Jednou za čas do KLEZu příjdou noví a nezkušení reseti na výcvik. Hlavní hrdinka ,,stoosmasedmdesátka" Wren si (k překvapení všech) vezme na starost ,,dvaadvacítku" Calluma. Nikdy si nebere takto slabé resety. Až do teď. Ale čím více ho trénuje a čím déle s ním trví čas, probouzí se v ní city. Že by přece jen mohla ještě něco cítit? Vinu? Vztek? Nenávist? A co lásku?
- Callum se snaží Wren dokázat, že pro KLEZ jsou reseti jen obyčejné loutky. Jak jejich příběh nakonec skončí? Mají šanci na normální život, kdy je nikdo neovládá? Neříká jim, co mají dělat?
Kniha se mi moc líbila, jen mi to ke konci přišlo přitažené za vlasy. Přišlo mi, že z toho autorka udělala ,,přeslazenou slaďárnu", nesedělo mi to tam. Ale i tak je ta kniha skvělá!

Dávám 4,5 bodů / 5 bodů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama